Czyste, wygodne łóżko, dobrej wielkości pokój, bardzo podobało mi się, że w pokoju jest lodówka, która zapewnia zimne napoje. Właściciele super sympatyczni. Lokalizacja jest IDEALNA, bardzo krótki spacer do wszystkiego, czego potrzebujesz. Ani jednego drobnego problemu z tym miejscem. W 100% polecam.